Náš tým

Michal Rada "SUK"

Vedoucí oddílu Lišáků

Telefon: +420 603 311 668

E-mail: suk@klikni.cz

"Suk" pracuje s dětmi už pěknou řádku let. V současné době je v oddíle nepostradatelná součást a velká pomoc při organizování výprav. Stará se nám o nákupy ale je schopen i nasytit naše prázdná bříška. Je neuvěřitelná studnice nápadů a her. Je vášnivý fanoušek hokeje a sám hraje florball.

Hanka Ševčíková "BRHLÍK"

Vedoucí oddílu Medvědů

Mobil: +420 602 437 020

E-mail: hankabr@gmail.com

Hanka vede oddíl Medvědů a ve volném čase se věnuje trápení rostlin na PřF UK. Můžete jí také potkat na Toulcově dvoře, kde lektoruje ekologické programy pro školy a školky. 

Michaela Lapáčková

Vedoucí oddílu Mravenců

Telefon: +420 604510689

E-mail: msedmitecka@seznam.cz

Míša pracuje jako učitelka v MŠ. Absolvovala důležité kurzy pro vedoucí oddílu (čekatelská zkouška, vůdcovská zkouška, zdravotní kurz). Dále se zdělává v rámci své práce na různých školení. S dětmi v oddíle pracuje přes deset let. Mezi její koníčky patří čtení, hudba (kytara, klavír, flétna), kreslení a dcera Anička =)

Krystýna Šubrtová

Krystýna má zkušenosti s vedením dětí a s vášní organizuje rodinné výlety, prostě ideální pomocník pro naši medvědí bandu.

Josef Šubrt

Pepa - jak mu říkají naši nejmenší Mravenci, je velká pomoc nejen u Medvědů ale hlavně u Mravenců. 

Jan Hříbal "CHROUST"

Chroust hodně dlouho vedl ve středisku nejmenší děti (první třída) Bobry. Vzhledem k tomu, že má Chroust už rodinu,pomáhá hlavně s organizací a externí pomocí. Mezi jeho záliby patří rodinka a muzika. Je součástí skautské hudební skupiny "Kojoti". 

Otto Červený

Velká pomocná síla =)

Ota je nás externí pomocník. Když potřebujeme pomoc, víme, že pokud může tak pomůže. Je to náš silný a pracovitý Otík =)