Přípravy na další skautský rok jsou v plném proudu. Pomalu, ale jistě dáváme klubovny dohromady a moc se už na všechny těšíme. =)

Předběžná přihláška na zimní tábor 2015

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA NA ZIMNÍ TÁBOR.doc (23552)

Druhé pololetí 2014/2015

Dobrý den Všem,

 
   zdravím Všechny v novém roce a předem přeji hodně štěstí, zdraví a mnoho pěkných zážitků s námi :-)
Schůzky Mravenců, Medvědů a Lišáků začnou z organizačních důvodů až za týden (tedy od 12.ledna). Co se týká předběžně náplně ledna a února - tak se ponese v duchu velkého stěhování do nových sklepních prostor. Ale nebojte, nějakou jednodenní výpravu pro dítka tam určitě vetkneme :-)
Mnoho z Vás už zjišťuje termín letního tábora - tedy bude od soboty 11.července do soboty 25.července 2015 :-) podrobnosti ohledně stavby tábora, ceny atd. ještě včas upřesníme.
Zimní tábor - během čtrnácti dnů dáme vědět jak to bude se zimním táborem - předpokládám, že místo bude opět chata Lipanka v Jeseníkách a termín je v době jarních prázdnin Prahy 7 (od soboty 28.února do soboty 7.března 2015) - připomínám, že kapacita chaty je omezena místem a zároveň mají přednost hlavně děti co lyžují. S ostatními po domluvě a podle obsazenosti.Musíme pokrýt dospělácky lyžující děti - proto ta omezená kapacita. :-)
Co se týká "termínovky" na další pololetí, během čtrnácti dnů vám jí všem zašleme a zároveň bude i vyvěšena v klubovně.
 
Toť pro zatím vše. V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů pište,mailujte, volejte. 
 

Za celý tým Míša =)   

VÁNOČNÍ VÝPRAVA

12. – 14.prosince
SRAZ: pátek 17 hod klubovna
NÁVRAT: neděle 17,30 klubovna
CENA: 450,- Kč
S SEBOU: spacák, karimatku, přezůvky, oblečení podle počasí, pevné obutí, pěkné oblečení na sobotní večer, hygi – potřeby, velký talíř (který vám nebude chybět), příbor (lžíce,vidlička, nůž), hrneček, nějaké ovoce a zeleninu pro zvířátka, kousek provázku, na který budeme ovoce a zeleninu navazovat, páteční večeři a pití.
Účast svého dítka potvrďte nejpozději do středy 10.12. !!!!

Svou účast můžete potvrdit ZDE.