Náš tým

Hanka Ševčíková "BRHLÍK"

Zástupce vedoucí oddílu

Mobil: +420 602 437 020

E-mail: hankabr@gmail.com

Hanka je naše nová posila v krocení malých příšerek. Pracuje na katedře experimentální biologie rostlin PřF UK a zároveň si zde dodělává doktorát. Dlouho byla vodní skautkou a nyní přešla na suchou zem a pomáhá s vedením oddílu. 

Jan Hříbal "CHROUST"

Chroust hodně dlouho vedl ve středisku nejmenší děti (první třída) Bobry. Vzhledem k tomu, že má Chroust už rodinu,pomáhá hlavně s organizací a externí pomocí. Mezi jeho záliby patří rodinka a muzika. Je součástí skautské hudební skupiny "Kojoti". 

Otto Červený

Velká pomocná síla =)

Ota je nás externí pomocník. Když potřebujeme pomoc, víme, že pokud může tak pomůže. Je to náš silný a pracovitý Otík =)

Michaela Lapáčková

Vedoucí oddílu

Telefon: +420 604510689

E-mail: msedmitecka@seznam.cz

Míša pracuje jako učitelka v MŠ. Absolvovala důležité kurzy pro vedoucí oddílu (čekatelská zkouška, vůdcovská zkouška, zdravotní kurz). Dále se zdělává v rámci své práce na různých školení. S dětmi v oddíle pracuje přes deset let. Mezi její koníčky patří čtení, hudba (kytara, klavír, flétna), kreslení a dcera Anička =)

Michal Rada "SUK"

Studnice nápadů =)

Telefon: +420 603 311 668

E-mail: suk@klikni.cz

"Suk" pracuje s dětmi už pěknou řádku let. V současné době je v oddíle nepostradatelná součást a velká pomoc při organizování výprav. Stará se nám o nákupy ale je schopen i nasytit naše prázdná bříška. Je neuvěřitelná studnice nápadů a her. Je vášnivý fanoušek hokeje a sám hraje florball.